cab-logo
Kontakt

Denice Jagborn (VD)

Ekonomi, administration

0346-714 294

denice@cabkarosser.com


Bengt Andersson

Besiktning, intyg

0346 -714 297

bengt@cabkarosser.com

Claes Jagborn

Försäljning

0346-714 291

claes@cabkarosser.com

Marcin Trzaska

Konstruktör, processingenjör

marcin.t@cabkarosser.com

Tommy Horvath

Produktionsplanering, leverans

0346-714 295

tommy@cabkarosser.com

Marcin Swiecicki

Produktionsansvarig 

marcin@cabkarosser.com

Fredrik Andersson

Reservdelar, reklamationer,

reparationer, eftermarknad

0346-714 292

fredrik@cabkarosser.com

Mattias Johansson

Elansvarig

0346-714 298

mattias@cabkarosser.com

Anna Sahlin

Administration, HR

0346-714 296

anna@cabkarosser.com

Stina 

Sekreterare

KONTAKTA OSS

ÖPPETTIDER

Mån-fre, 07:00-16:00

TELEFON VÄXEL

+46346 - 81200

ADRESS

Industrivägen 10, 311 32, Falkenberg

KONTAKTFORMULÄR

 
 
 
 
 
 

När du skickar detta meddelande godkänner du att vi behandlar de personuppgifter du uppger.

I vår integritetspolicy kan du läsa mer om hur vi hanterar sekretess, cookies etc.